Lista kategorii

PayPal Logo


Positive SSL Wildcard
regulamin sklepu internetowego

zobacz nas takze na:

         

Wysylka i zwroty

Informacje dotyczące wysyłki oraz zwrotów:Zegarki wysyłane są od Poniedziałku do Soboty. Naszą polisą jest doskonały kontakt z klientem i szybkie dostarczenie zamówionego towaru, najczęściej są to 24 godziny od złożenia zamówienia i przekazania płatności. Jeżeli wpłata jest zaksięgowana do południa wysyłka najczęsciej następuje jeszcze tego samego dnia. Nie dotyczy to produktów "na zamówienie". Prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu realizacji zamówienia w przypadkach gdy dany produkt nie jest gotowy do "wysyłki w 24h". Produkty na specjalne zamówienie (tzn. zegarki, bransolety, paski itp. których nie ma w ofercie sklepu lub nie ma ich w danej chwili na stanie) NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI,, realizowana jest natomiast normalna gwarancja. Wysyłka produktu do klienta odbywa się z Katowic.

Zwroty: Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dyrektywa 2011/83/UE) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym i zwrócić go bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu towaru.

Zalecamy otworzenie przesyłki w obecności kuriera. Ewentualne zastrzeżenia co do zawartości przesyłki prosimy zgłosić kurierowi lub doręczycielowi i zażądać sporządzenia protokołu .

Prosimy także zapoznać się z działem >> Gwarancja oraz Regulaminem sklepu.

AtomicTime.pl DeepBlueWatches.pl Lum-Tec.pl Ocean7.pl