Lista kategorii

PayPal Logo


Positive SSL Wildcard
regulamin sklepu internetowego

zobacz nas takze na:

         

Gwarancja

Informacje dotyczące gwarancji na zegarki DEEP BLUE, LÜM-TEC oraz OCEAN7:

Wszystkie zegarki DEEP BLUE, LÜM-TEC oraz OCEAN7 są objęte roczną (1 rok) gwarancją międzynarodową producenta. Jednakże w następujących przypadkach zegarki nie podlegają gwarancji:

(1) zegarki, które były otwierane przez nieautoryzowane serwisy zegarmistrzowskie;
(2) zegarki, które nie były odpowiednio przygotowane do nurkowania (np. odkręcona koronka, pękniete szkiełko itp.);
(3) zegarki, które były używane niezgodnie z ich przeznaczeniem lub nieostrożne obchodzenie się z nimi, fizyczne uszkodzenie, zagubienie elementu zegarka itp.;

Atomic Time i DEEP BLUE, LÜM-TEC oraz OCEAN7 rezerwują sobie prawo do określenia powyższych opcji. Prosimy o zapoznanie się z dołączoną instrukcją użytkowania. Zegarki mogą być zwrócone w celu otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy w terminie do czternastu (14) dni od daty zakupu. O chęci zwrotu zalecamy poinformować biuro Atomic Time w ciągu czternastu (14) dni od daty zakupu. Zegarki podlegające takiemu zwrotowi powinny być w takim samym stanie w jakim zostały otrzymane czyli nieużywane, niezużyte, bransoleta nie może być skracana lub modyfikowana. Koszt wysyłki do klienta po serwisowaniu lub wymianie pokrywa Atomic Time.

Wszystkie zegarki prosimy odsyłać po uprzednim kontakcie z biurem Atomic Time na adres podany w Regulaminie. Prosimy nie odsyłać zegarków bezpośrednio do producenta.

Gwarancja nie podlega przekazaniu kolejnemu właścicielowi (np. przy odsprzedaży).

Tylko zegarek zakupiony u AUTORYZOWANEGO dystrybutora podlega PEŁNEJ GWARANCJI. Bez wyjątków.

Decydując się na zakup w naszym sklepie akceptujecie Państwo postanowienia regulaminu oraz powyższe warunki gwarancji.

Atomic Time jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem zegarków DEEP BLUE, LÜM-TEC oraz OCEAN7 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Prosimy zachować oryginał dowodu zakupu. Dziękujemy!

AtomicTime.pl DeepBlueWatches.pl Lum-Tec.pl Ocean7.pl