Lista kategorii

PayPal Logo


Positive SSL Wildcard
regulamin sklepu internetowego

zobacz nas takze na:

         

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.atomictime.pl

Sklep internetowy AtomicTime.PL,
dostępny pod adresem www.atomictime.pl,
prowadzony jest przez firmę:

Atomic Time
40-215 Katowice
tel. +48 (32) 728 1176
Regon: 242822447
NIP: 9541978176

Regulamin zakupów:

1. Sklep internetowy AtomicTime.PL prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet, zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.atomictime.pl lub www.deepbluewatches.pl (pośrednio).
2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie AtomicTime.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych AtomicTime.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie faktury VAT.
5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich (Pocztex lub UPS) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (Priorytet). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw.
6. Płatności. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.
7. Akceptujemy również płatności bezpośrednio poprzez serwis PayPal.
8. Większość produktów jest dostępnych do natychmiastowej wysyłki (oznaczone "wysyłka w 24h") i jest realizowane w 24 godziny od zaksięgowania płatności. Jeżeli produkt jest niedostępny można złożyć zamówienie, wtedy jednak skontaktujemy się z klientem w celu podania przybliżonego czasu dostawy.
9. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni (Priorytet), firmą kurierską (UPS i Pocztex) - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.
10. Produkty posiadają pełną gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. W celu realizacji gwarancji należy bezpośrednio skontaktować się z AtomicTime.PL. W przypadku poważnych defektów produkt jest wymieniany na nowy.
11. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny na magazynach sklepu, nowy towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach. Jeżeli towar nie jest dostępny Sklep zobowiązuje się go sprowadzić w terminie 14 dni (jeżeli dany towar jest dostępny u producenta).
12. Zalecamy otworzenie przesyłki w obecności kuriera. Ewentualne zastrzeżenia co do zawartości przesyłki prosimy zgłosić kurierowi lub doręczycielowi i zażądać sporządzenia protokołu.
13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.
14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu AtomicTime.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
15. Zwroty. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dyrektywa 2011/83/UE) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym i zwrócić go bez ponoszenia kosztów.
16. Polityka prywatności. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
17. Do prawidłowego funkcjonowania sklep AtomicTime.PL używa plików cookie zapisywane na dysku komputera Kupującego.
18. Sklep AtomicTime.PL zastrzega sobie prawo do zmiany, edycji cen oraz anulowania oferty czasowej w dowolnym momencie i bez uprzedniego poinformowania.
19. Sklep AtomicTime.PL zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku podejrzenia niewiarygodności klienta.
20. Informacje i materiały zawarte w sklepie internetowym AtomicTime.PL nie mogą być publikowane bez pisemnej zgody Atomic Time.

AtomicTime.pl DeepBlueWatches.pl